Annoucements

Otevření objednávky (designů i grafiky) {26.3. 2017 - 26.4. 2017}

26. března 2017 v 11:57 | 록시
Toto oznámení píšu doslova na poslední chvíli. Měla jsem tento článek zveřejnit už dříve tento týden jen mi skutečně nevyšel čas na blog. Jelikož za pár minut odjíždím do Rakouska na týden a včera jsem nebyla celý den doma, tak to nyní píšu mezi házením posledních věcí do kufru. Jelikož jsem otevřela tento blog, tak je jasné, že jsem chtěla dělat grafiku nejen pro radost, ale i pro vás, proto jsem se rozhodla otevřít objednávku grafiky a designů ode dneška na měsíc. Pravidla nejsou zatím stanovena, tak objednávky posílejte, jak se Vám zlíbí. Omlouvám za mizernou kvalitu článku a hlavně jeho délku, během týdne (pokud tam bude internet) ho upravím.

Opening {Roxy's comeback}

17. března 2017 v 20:29 | 록시
Zdravím všechny čtenáře/čtenářky, kteří zavítali na tento nový blog a právě čtou tento článek, respektivě oznámení. Naprosto nevím, jak začít, články jsou pro mě stylistická smrt.

Snad po solidních dvou letech jsem se skutečně rozhodla navrátit do blogové komunity na tomto hostingu. Hlavou mi stále běhají otázky, "proč?" , "skutečně to myslíš vážně?" A abych pravdu řekla, tak si nejsem stoprocentně jistá. Věnuji se plně svému Wattpad profilu s mými povídkami, které bych chtěla rozšířit i sem a svému Tumblr blogu, na který občas zaskočím. To klasické blogování mi ale ukrutně chybělo, psát články naprosto o všem, co mi akorát prolítne hlavou, dělat grafiku, na kterou mám akorát chuť a hlavně interakovat se čtenáři a dalšími uživateli..

Snažila jsem se snad na do smrti Blog.cz ignorovat z důvodu mé nespolehlivosti, nedokázala jsem na jednom blogu vydržet více jako půl roku vkuse, což je otázkou do blízké budoucnosti, "a podaří se ti tu tedy zůstat?" Za ty dlouhé měsíce, co jsem se tu nevyskytovala, bych mohla říci, že jsem jakýmsi způsobem vyzrála. Nehrnu se do věcí bez potřebného přemýšlení, což je naprostým opakem mého já ze základní školy. Když tak vzpomínám, tak právě škola mi napomohla s vytvořením mého prvího blogu, kdysi v prvích hodinách informatiky v mých jedenácti letech. Nyní tento článek píše sedmnáctiletá puberťačka, jež se poslední dva roky snažila odmítnout fakt, že blogování se stalo součástí jejího já.
 
 

Reklama