Graphics

PSD#2 - Spring Day {041317}

13. dubna 2017 v 22:28 | 록시

Nevím jak bych se k mé aktivitě měla vyjádřit... I když se snažím vymyslet nějaká slova, jež by mě omluvila, tak jediné co mě pokaždé napadne je; "omlouvám se za mou lenost, odkládat blog je totiž sranda." Pravdou však je, že poslední dobou stíhám skutečně jen Wattpad, aka moji hlavní prioritu ve volném čase. Od doby, co jsem odjela na lyžák, bylo všechno strašně hektické a já pořádně nebyla doma. Zítra by měl s velkou pravděpodobností vyjít článek osvětlující mou nepřítomnost spojenou s menší storytime pokud budu mít náladu se rozepisovat.

PSD#1 - Morning sunshine {032017}

20. března 2017 v 20:54 | 록시

Jelikož mě v poslední době tvoření PSDs začalo bavit, tak jsem si řekla, proč také nezačít zveřejňovat. Znovu, nevím, zdali jsou pro blogery nějak využitelné, ale já se bez nich neobejdu při upravování fotek nebo tvoření edits, které následně zveřejňuji na mém DeviantArt profilu nebo na mém Tumblr blogu.

Signatures >> Halsey {031817}

18. března 2017 v 13:42 | 록시
(Původní rozměry: 600 x 340 pixelů)

Přicházím s první grafikou volně ke stažení! Musím říci, že to byl pro mě vcelku oříšek se adaptovat na blogovou grafikou, když jsem zvyklá dělat naprosto jiné věci s naprosto odlišným stylem, jenž se používá zde. Dalším problémem bylo, vybrat celebritu, se kterou bude grafika vytvořená. (Jako wtf, byla jsem naprosto ztracená.) Neorientuji se zde moc dobře, nevím kdo má blog o kom a vůbec nevím o jaké celebrity je zájem. Od doby, co jsem se začala zajímat o asijské celebrity, jsem ztratila zájem o snad všechny americké/anglické hvězdy. #sorrynotsorry

Proto mám na vás prosbu, napište mi do komentářů popřípadě na Ask.fm, s kým byste na tomto blogu chtěli vidět grafiku. Přizpůsobím se vaší volbě, protože já osobně skutečně nemám jediné tušení.

{Credits: - PNG pack: @BraveHearts-PNGS}
 
 

Reklama